Proč nakupovat u nás? :)

SPECIALIZOVANÝ OBCHOD A VÝHRADNÍ ZÁSTUPCE HRAČEK OLIFU

Specializujeme se na prodej kvalitního sortimentu výukových hraček, her, stavebnic, dřevěných hraček, sportovních potřeb a výtvarných potřeb. Prodáváme především produkty německé rodinné firmy Olifu s tradicí 34 let, působící v 35 zemích světa. Naleznete u nás široký výběr originálních hraček, které nenaleznete nikde jinde. Nakupovat můžete z pohodlí Vašeho domova bez dlouhých front a stresu v obchodech.


PROČ OLIFU?

Olifu je německá rodinná firma založená roku 1986. Zakladatelé firmy si sami vyvíjí své hračky na základě mnohaletých zkušeností. Olifu je v současné době zastoupena v 35 zemích a každým rokem přibývají nové. Firma patří ke skupině nejprestižnějších firem v oboru. Cílem firmy je nabídnout vždy něco navíc. Hračky jsou vždy multifunkční, s propracovanými detaily a mimořádnou kvalitou. Jsme hrdí, že můžeme být výhradními zástupci této společnosti na českém a slovenském trhu :)


PŘIJEDEME ZA VÁMI

Neprodáváme pouze a jen jako e-shop. Tým obchodních zástupců je Vám plně k dispozici pro osobní prezentaci hraček Olifu přímo u Vás v mateřské škole.


SPOLEHLIVÁ A EXPRESNÍ DOPRAVA

Většinu zboží máme skladem a odesíláme vše přímo k Vám do mateřské školy pomocí doručovací služby GEIS. Při objednávce v hodnotě 5000 Kč včetně DPH a vyšší je doprava ZDARMA. Při nižší hodnotě objednávky je poštovné a balné 99 Kč včetně DPH.


MOŽNOSTI PLATBY

Platit u nás můžete bankovním převodem a nebo dobírkou. 


ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pro informace, pomoc s výběrem hraček atd jsme k zastižení každý všední den od 09:00 do 16:00 jsme Vám na telefonním čísle 605 064 007 plně k dispozici. Využít můžete také nás email info@olifu.cz. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme.