Koloběžky

2 položek celkem
Dopravní kužely
1 999 Kč

Sada 20 ks dopravních kuželů. Ideální pomůcka k výuce jízdy na kole/koloběžce, hry s autíčky atd. :)

Kód: 40579
Malá koloběžka
Akce
ZDARMAZDARMA
6 999 Kč

Koloběžka pro děti 4 až 8 let. Maximální kvalita a celková záruka 10 let!

Kód: 40010

Každá školka to zná! 

Nakoupené koloběžky málokdy přežijí dva roky. Někdy zkrátka cena není vše. Rozhodli jsme se jít na to vlastní cestou a proto v našem obchůdku najdete škálu vlastních, námi vyráběných a extrémně robustních odrážedel. 

Špičková kvalita ověřená německým nezávislým testem. Proti konkurenci mají naše koloběžky 50 mm silné inovativní plné pneumatiky, ložiska v kolech, povrchovou protikorozní úpravu, obrovskou nosnost, dostupné náhradní díly pro případné opravy atd. Zkrátka, testováno na dětech! :)

Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout 10 letou kompletní záruku!

Co znamená extrémně odolné v detailu? 

Plasty odolné UV záření - po pár letech plasty neztratí svou barvu a nestanou se křehké. To znamená, že nehrozí lámání a zničení

Kovy ošetřené proti korozi - všichni to známe z dnešních aut, kdy koroze již prakticky vymizela. A stejnou povrchovou úpravu používají i naše "stroje" pro nejmenší.

Dvojité ložiska v kole - z každé strany v každém kole máme kuličkové ložisko, zaručující bezproblémový provoz po dlouhé roky. Nehrozí tedy zadření, případné vyviklání kola. 

Hliníkové prvky - v případě nášlapů a jiných zatěžovaných komponentů používáme velmi drahý, ale zároveň odolný hliník místo plastů.

Zatížení - užitečné zatížení činí vždy min. 100 kg. Odrážedla, šlapadla, koloběžky můžete s klidem používat také, pokud se na ně vlezete :)

Pneumatika - jako jediný výrobce máme plnou pryžovou pneumatiku se šířkou až 50 mm. To zaručuje dlouhou životnost i při extrémním namáhání.

Testování - všechny výrobky Olifu Bikez prochází velmi přísnými testy, jako např. opakované pády z výšky až 10 metrů a mnoho dalších

Náhradní díly - máme plný sortiment náhradních dílů. Vždy tak po letech vyměníte max. pneumatiky. V konečném důsledku ušetříte nemalé peníze.

Detaily - vždy je myšleno na detaily. Např. plná řídítka - u levných konkurenčních produktů se časem objeví díry a dítě může strčit prst do řídítka a vzniká zbytečné zranění. Dalším detailem je pojistka přetočení řídítek atd.