Velké odrážedlo

Kód: 40060
Značka: Olifu
ZDARMAZDARMA 7 499 Kč –13 %
Velké odrážedlo
7 499 Kč –13 % 6 499 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
21.6.2023

Velké odrážedlo pro děti 4 až 7 let. Maximální kvalita a celková záruka 10 let!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá školka to zná!

Zakoupené koloběžky málokdy přežijí dva roky provozu. Někdy zkrátka cena není vše. Proto jsme vymysleli naše extrémně odolné koloběžky s opravdu nadstandardní zárukou. Dalo by se říct, "dětemvzdorné" :)

Velmi vysoká kvalita provedení, inovativní a nezničitelné pryžové pneumatiky 50 mm, kola s ložisky, protikorozní úprava a další. 

Délka 89 cm, šířka 17,5 cm, výška 65 cm, výška sedadla 42 cm, váha 8 kg. 

Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout 10 letou kompletní záruku!

Co znamená extrémně odolné v detailu? 

Plasty odolné UV záření - po pár letech plasty neztratí svou barvu a nestanou se křehké. To znamená, že nehrozí lámání a zničení

Kovy ošetřené proti korozi - všichni to známe z dnešních aut, kdy koroze již prakticky vymizela. A stejnou povrchovou úpravu používají i naše "stroje" pro nejmenší.

Dvojité ložiska v kole - z každé strany v každém kole máme kuličkové ložisko, zaručující bezproblémový provoz po dlouhé roky. Nehrozí tedy zadření, případné vyviklání kola. 

Hliníkové prvky - v případě nášlapů a jiných zatěžovaných komponentů používáme velmi drahý, ale zároveň odolný hliník místo plastů.

Zatížení - užitečné zatížení činí vždy min. 100 kg. Odrážedla, šlapadla, koloběžky můžete s klidem používat také, pokud se na ně vlezete :)

Pneumatika - jako jediný výrobce máme plnou pryžovou pneumatiku se šířkou až 50 mm. To zaručuje dlouhou životnost i při extrémním namáhání.

Testování - všechny výrobky Olifu Bikez prochází velmi přísnými testy, jako např. opakované pády z výšky až 10 metrů a mnoho dalších

Náhradní díly - máme plný sortiment náhradních dílů. Vždy tak po letech vyměníte max. pneumatiky. V konečném důsledku ušetříte nemalé peníze.

Detaily - vždy je myšleno na detaily. Např. plná řídítka - u levných konkurenčních produktů se časem objeví díry a dítě může strčit prst do řídítka a vzniká zbytečné zranění. Dalším detailem je pojistka přetočení řídítek atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šlapadla, odrážedla, venkovní hračky
Záruka: 10 let