Mini Racer

Kód: 40072
Tip
Neohodnoceno
Značka: Olifu
4 499 Kč –11 %
Mini Racer
4 499 Kč –11 % 3 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.11.2020

Inovativní odrážedlo pro děti 2 až 4 roky. Směr i rychlost je výsledkem koordinace nohou. 

Slouží nejen jako úžasná zábava, ale také k rozvoji motorické koordinace a souhry mozkových hemisfér. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní odrážedlo. Směr i rychlost je výsledkem koordinace nohou. 

Slouží nejen jako úžasná zábava, ale také k rozvoji motorické koordinace a souhry mozkových hemisfér. 

Délka 59 cm, šířka 40 cm, výška sedadla 28 cm, váha 4,8 kg.

Špičková kvalita ověřená německým nezávislým testem. Proti konkurenci mají naše odrážedla ložiska v kolech, povrchovou protikorozní úpravu, obrovskou nosnost, dostupné náhradní díly pro případné opravy atd. Zkrátka, testováno na dětech! :)

Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout 10 letou kompletní záruku!

o znamená extrémně odolné v detailu? 

Plasty odolné UV záření - po pár letech plasty neztratí svou barvu a nestanou se křehké. To znamená, že nehrozí lámání a zničení

Kovy ošetřené proti korozi - všichni to známe z dnešních aut, kdy koroze již prakticky vymizela. A stejnou povrchovou úpravu používají i naše "stroje" pro nejmenší.

Dvojité ložisko v kole - z každé strany v každém kole máme kuličkové ložisko, zaručující bezproblémový provoz po dlouhé roky. Nehrozí tedy zadření, případné vyviklání kola. 

Hliníkové prvky - v případě nášlapů a jiných zatěžovaných komponentů používáme velmi drahý, ale zároveň odolný hliník místo plastů.

Zatížení - užitečné zatížení činí vždy min. 100 kg. Odrážedla, šlapadla, koloběžky můžete s klidem používat také, pokud se na ně vlezete :)

Pneumatika - jako jediný výrobce máme plnou pryžovou pneumatiku se šířkou až 50 mm. To zaručuje dlouhou životnost i při extrémním namáhání.

Testování - všechny výrobky Olifu Bikez prochází velmi přísnými testy, jako např. opakované pády z výšky až 10 metrů a mnoho dalších

Náhradní díly - máme plný sortiment náhradních dílů. Vždy tak po letech vyměníte max. pneumatiky. V konečném důsledku ušetříte nemalé peníze.

Detaily - vždy je myšleno na detaily. Např. plná řídítka - u levných konkurenčních produktů se časem objeví díry a dítě může strčit prst do řídítka a vzniká zbytečné zranění. Dalším detailem je pojistka přetočení řídítek atd.

Podívejte se na Racer v provozu :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Racer
Záruka: 10 let

Racer v provozu :)